Kontakt
PERSONAL

Kansliet

Här hittar du alla som jobbar på kansliet.

Daniel

Kraft

Klubbchef
daniel.kraft@geflefotboll.com

Linda

Westerlund

Ekonomichef
linda.westerlund@geflefotboll.com
070-304 45 59

Agneta

Edin

Ett bättre Gävle
agneta.edin@geflefotboll.com
070-513 41 30

Lars

Sandberg

Säkerhetsansvarig
lars.sandberg@geflefotboll.com
070-245 20 29

Andreas

Röstberg

Marknad
andreas.rostberg@geflefotboll.com
070-269 06 72

Tim

Markström

Marknad
tim.markstrom@geflefotboll.com
070-485 29 29

Nils

Westberg Löfgren

Kommunikationschef
nils.westberg@geflefotboll.com

Hugo

Ådvall

Kommunikatör
info@geflefotboll.com

Svea

Jöves

Kioskansvarig
svea.joves@geflefotboll.com

Mikael

Bengtsson

Sportchef
mikael.bengtsson@geflefotboll.com

Erik

Illerhag

Ungdomsansvarig
erik.illerhag@geflefotboll.com
070-279 90 09

Gefle IF FF kansli

Besöksadress: Gavlehovsvägen 15 (Gavlevallen, ingång hörnet Gunder Hägg-stadion/Gavlehovshallen)
Postadress: Gavlehovsvägen 15, 806 33 Gävle
Bankgiro: 358-5684
Swish: 123 588 13 62
Öppettider: mån-fre kl. 09.00-12.00

Faktureringsadress:
Gefle IF Fotboll
GEM 7368850006706
Box 171
831 22 Östersund

Pdf-faktura kan mailas till: gem@pdf.attest.nu

Herr

Mikael Bengtsson
Manager
mikael.bengtsson@geflefotboll.com

Jonas Gradin
Assisterande tränare

Magnus Nilsson Stålander
Fys. tränare
magnusnilsson@outlook.com

Tim Markström
Målvaktstränare
tim.markstrom@geflefotboll.com

--------------------------------------------------------

SLO

Axel Erlandsson
axel.erlandsson.slo@gmail.com

--------------------------------------------------------

Dam

Marcus Larsson
Huvudtränare
marcus.kundservice@gmail.com

--------------------------------------------------------

Akademi

Pojk
Mehmet Bakir
076-421 36 82
mehmet.bakir@geflefotboll.com

Flick
Marcus Larsson
070-819 91 35
marcus.kundservice@gmail.com

--------------------------------------------------------

Spelarutvecklare

Mehmet Bakir
076-421 36 82
mehmet.bakir@geflefotboll.com

--------------------------------------------------------

Skolsamarbeten

Grundskola: Prolympia
Mehmet Bakir, 076-421 36 82
Mats Rundberg, 026-678 51 23

Gymnasie: Borgarskolan
Mehmet Bakir, 076-421 36 82
Jonas Liw, 079-072 95 47

--------------------------------------------------------

Ansvarig värdegrundsfrågor

Ordförande
Gabriel Edelbrock, 076-777 22 60
gabriel.edelbrock@transtema.com

--------------------------------------------------------

Styrelsen

Ordförande
Gabriel Edelbrock, 076-777 22 60
gabriel.edelbrock@transtema.com

  • Sune Nises, ledamot
  • Gustav Larsson, ledamot
  • Pernilla Dahlborg, ledamot
  • Hans Helmersson, ledamot
  • Jessica Severin, ledamot
  • Robert Strid, ledamot

Hedersordförande
Leif Lindstrand

Valberedning

Ordförande
Malin Rogström
malin@rogstrom.se

  • Malin Markström
  • Jonas Larsson

HUVUDPARTNERS

Gefle If Fotboll
Gavlehovsvägen 15 
806 33 Gävle
Bankgiro: 358-5684
Swish: 1235881362
info@geflefotboll.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram